У прикордонній громаді, де активно ведеться інформаційна війна, особливо важливі навички і знання з цифрової безпеки.

У прикордонній громаді, де активно ведеться інформаційна війна, особливо важливі навички і знання з цифрової безпеки.

Про це говорили учасниці тренінгу «Цифрова безпека в цифровому віці: захист від загроз та збереження приватності», що відбувся у Городнянській громаді. Захід організувала ГО «Жінки за розвиток», що входить до складу Коаліції «Чернігівщина 1325».

Свою обізнаність щодо цифрової безпеки, захисту від загроз покращили 20 місцевих жительок різного віку. Особливо цінними для мешканок громади були практичні поради щодо цифрової безпеки: як захищати персональну інформацію в мережі, включаючи паролі, дані та приватність; як убезпечити свої пристрої, насамперед, телефони.

Тренінг для жительок Городнянської громади відбувся у межах втілення проєкту «Медіаграмотність та безпека жінок у цифровому світі», що втілюється на виконання обласного плану дій щодо резолюції Ради Безпеки ООН 1325.

Проєкт реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповіді на виклики війни», який виконується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда - Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики.

Увійти залишити коментар