Історії успіху

Зв'яжіться з нами

Анна Ніколенко-Баєва: під час війни громадський сектор демонструє свою спроможність.

До початку війни керівниця громадської організації Асоціація демократичного розвитку Анна Ніколенко-Баєва у Чернігові  працювала з гендерними питаннями, була активно залучена до партиципативних практик як на рівні області, так і всієї України. Повномасштабна війна суттєво змінила її діяльність, але незмінними залишилися цінності і переконання, що громадська активність є можливою лише в демократичній країні. 

Читайте в публікації ЧЕline



У Чернігові відкрили гінекологічний кабінет із кріслом-трансформером і безбар'єрним доступом.
Гінекологічний кабінет із кріслом-трансформером і безбар'єрним доступом 18 травня відкрили у Чернігові в пологовому будинку. Працюватиме він для жінок з інвалідністю, та тих, що зазнали сексуального або гендерного насильства.


Читайте в публікації Суспільне Чернігів

"Гендерно чутлива інклюзія": на Буковині відкрили інтеграційний простір для жінок з інвалідністю.
У селі Зарожани відкрили інтеграційний простір для жінок з інвалідністю і матерів, які виховують дітей з інвалідністю. Там вони зможуть обговорювати та розв’язувати важливі питання, розвиватися, брати участь у різноманітних проєктах, долучатися до онлайн-тренінгів чи семінарів, проводити майстер-класи тощо.


Читайте в публікації C4



Сексуальне насильство як зброя війни: досвід допомоги постраждалим у Боснії і Герцеговині.

Сексуальне насильство під час війни є одним із воєнних злочинів, що визнано на міжнародному рівні після війни  в Боснії і Герцеговині та геноциду в Руанді.

Читайте в публікації ЧЕline

Громадський бюджет: виклики в умовах карантину.

Громадський бюджет став невід'ємною частиною життя киян, щороку мешканці міста подають безліч проєктів у різних сферах, які потім, після екпертизи та голосування впроваджуються місцевою владою. Втім, карантин вносить зміни в повсякденне життя в усіх сферах, в тому числі в механізм Громадського бюджету.

Читайте публікацію в Вечірній Київ



На Буковині у фоє клубу відкрили простір для жінок з інвалідністю.

На Буковині відкрили інтеграційний простір для жінок з інвалідністю і матерів, які виховують дітей з інвалідністю. Він знаходиться у селі Зарожани.
Простір облаштували у фоє місцевого будинку культури у рамках проєкту "Гендерно чутлива інклюзія осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні в Україні". Він реалізовувався через спільний фонд ООН з Партнерства для захисту прав людей з інвалідністю та був втілений у життя громадською організацією "Асоціація демократичного розвитку".

Читайте публікацію в Молодий буковинець

Розповідаємо про сім'ю Марулько.

Сім'я Марулько відновила свій родинний бізнес завдяки проєкту, що реалізуємо у партнерстві з ZOA in Ukraine за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Дізнатися більше

Люди, які у час війни здатні розвивати свою справу в прикордонній громаді.

Підприємиця з Новгород-Сіверського Валентина Тепеха, яка створила і розвиває перепелину мініферму.

Дізнатися більше

Підтримка малого бізнесу допомагає відроджувати життя у постраждалих від війни громадах.

До війни Тетяна мала квітковий відділ в еко-маркеті Чернігова. "Внаслідок прильоту ми втратили все майно та обладнання. Це був важкий удар для нашої родини з двома дітьми," – згадує вона.

Дізнатися більше

Втілення мрії - це поєднання власного бажання і докладених зусиль.

Радіємо разом із підприємцями Чернігівщини, коли втілені мрії сприяють започаткуванню нової справи і створенню нових робочих місць.

Дізнатися більше

У час війни наші громади поповнюються новими мешканцями.

Наша розповідь - про жінку, яка переїхавши на Чернігівщину з Криму створює умови для життя інших людей, що змушені переселитися через обстріли та небезпеку.

Дізнатися більше